Published On: 7 Prill, 2016

Deputetët Salihaj, Quni, Bulliqi, … e bojkotuan betimin e Thaçit, president i vendit!

 

Seanca e betimit të Hashim Thaçit si president, është bojkotuar nga disa deputetë të LDK-së, kryesisht nga ata që nuk e votuan.
Disa nga deputetët që nuk morën pjesë në seancën e betimit të Thaçit president janë: Adem Salihaj, Vjosa Osmani, Anton Quni, Shpetim Bulliqi, Hatim Baxhaku.

Hashim Thaçi ka dhënë betimin në një ceremoni modeste sot, për të festuar nesër, ndërsa fjalimi i tij ishte patetik dhe më i dobëti që është dëgjuar nga një president. SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/seks-skandali-3-i-pergjimeve-erotike-te-ermira-mehmetit-koco-kokedhima-i-dhuron-apartament-ne-himare-2/

http://www.shqiptari.eu/zbulimi-helikopteri-i-rrezuar-po-transportonte-mermer-per-ne-shtepine-e-mimit-ne-vermosh/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhafer Leci thotë:

    Gjithmonë ka qenë i dobët.Sidomos tash kur e dinë se këtë mandat nuk do mund ta vazhdoj deri në fund..!

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...