Published On: 24 Mars, 2016

Deputetët e LDK-së “hahen” ndërmjet vete (VIDEO)

Se ka mosmarrëveshje në mes deputetëve të LDK-së dihet botërisht. Por ato janë shfaqur edhe sot gjatë seancës së Kuvendit.

Në bankën ku janë të ulur afër njëri-tjetrit është parë një “konflikt” në mes deputetëve Fatmir Rexhepi, Muhamet Mustafa dhe Ali Sadria.

Nuk dihet cila ka qenë arsyeja e kësaj “përleshje” mes deputetëve të partisë së Isa Mustafës, por në bazë të filmimeve dhe fotografive të KosovaPress shihet se nervozizmi i deputetëve ka qenë shumë i lartë. Madje Fatmir Rexhepi disa herë ka ngritur dorën në drejtim të Ali Sadrisë, ndërkohë që edhe Salih Morina ia ka bërë me shenjë Armend Zemajt sikur të dojë që t’i thotë “Mere e dilni pak jashtë”.

Pas këtij debati të ashpër ndërmjet vete Fatmir Rexhepi së bashku me Armend Zemajn, Arben Gashin dhe Shpejtim Bulliqin kanë dalë jashtë.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Kemo thotë:

  LDK-ja tani është e ndarë në dy pjesë në heshtje. Disa deputet shumë mirë e dinë se nese do të ketë zgjedhje të jashtzakonshme nuk do te jenë kandidat për deputetë andaj kan formuar grupin e tyre si levizje ndoshta do ti bashkohen opozites në zgjedhjet e ardhshme.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Krenari thotë:

  Copa u bofshit more zot,sikur popullin qe e keni nda e perqa e keni bo pike e pese,u bafshit copa ishallla me kallasha copetoheni e ju del harami,se e keni myt kete popull duke e vjedh e keni shkaterru me temel.
  Haram ju kofte ore titista qe e shkaterruat kete vend.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...