Published On: 17 Gusht, 2016

Deputetë dhe ministra, me autobusë ia mësynë Ferizajt (Foto)

Përderisa të gjithë ia mësynë Ferizajt, vendit ku pas pak do të përurohet rruga në emrin e të birit të zëvendëspresidentit amerikan, Joe Biden, edhe zyrtarët e institucioneve të Kosovës tashmë janë afër vendit ku do të mbahet ceremonia.

Në fotografitë e bëra nga lajmi.net shihen autobusët me të cilët po dërgohen deputetë të Kosovës, ministra e edhe zyrtarë të tjerë. Mes tyre mësohet se është edhe Behgjet Pacolli.

Protokolli parasheh që të mos ketë shumë vetura, andaj bartja e tyre ka qenë e organizuar. Nuk dihet nëse ka edhe deputetët nga opozita.

2222

22222

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...