Published On: 31 Maj, 2016

Denoncimi i Kreshnik Spahiut: Tmerr! Skënderbeu hidhet në plehrat e Tiranës (Foto-Video)

Pak orë pasi Kombëtarja e Futbollit vizitoi Muzeun e Vienës ku qëndrojnë armët dhe përkrenarja e Heroit tonë Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu, të cilat bënë krenarë futbollistët tanë, ja ku vjen një denondim nga kryetari i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu.

Ai ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një video ku shihet përkrenarja e Skënderbeut e hedhur në plehra, shkruan Opozita.com.

“TMERR: Skënderbeu hidhet në plehrat e Tiranës / Austria i ruan në muze mes floririt dhe dhjetra dyerve të blinduara. ‪#‎Shqiperia‬ baltos çdo ‪#‎kuqezi‬”, shkruan kryetari i Aleances Kuqezi, Kreshnik Spahiu.

opo

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...