Published On: 17 Mars, 2016

Dëmtohen katër vetura të EULEX-it!

Katër vetura të EULEX-it janë dëmtuar mbrëmë rreth orës 00:30 në një parking të cilin e shfrytëzon ky mision në qytetin e Mitrovicës.

Policia ka bërë të ditur se nga hetimet në vendin e ngjarjes raportohet se dëmet e veturave që karakterizoheshin me gërvishtje dhe thyerje të dritave kishin ndodhur brenda hapësirave të parkingut të cilën ata e shfrytëzojnë për vetura zyrtare.

Rasti është iniciuar dhe po hetohet si “dëmtim prone”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...