Published On: 18 Prill, 2016

Demolohet zyra e presidentit Ivanov në Tetovë (Foto)

Persona të pa identifikuar mbrëmë kanë thyer zyrën e presidentit Ivanov në Tetovë. Siç shihet në disa fotografi që ka siguruar portali TetovaSot janë thyer xhamat e zyrës.

Nga policia e Tetovës ende nuk ka njoftim zyrtarë por revolta e qytetarëve nga Ivanov ka ardhur si pasojë se presidenti i fali disa politikanë maqedonas dhe shqiptarë.

Ndryshe vendimi i Ivanovit ka shkatuar revoltë të madhe në Maqedoni ku qytetarët gati pesë ditë kanë protestuar në Shkup ku edhe kanë thyer zyrat e presidentit në qendër.

 

Ivanov 4

Ivanov 3

Ivanov 2

Ivanov 1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...