Published On: 6 Gusht, 2016

Delfini ia ktheu pronares, telefonin që i kishte rënë në ujë (Video)

Në një bregdet në Bahama, është xhiruar momenti, kur delfini ka dalë nga uji me telefon në gojë të cilin ia jep pronares.

Teressa Cee ka qenë duke u argëtuar pranë ujit, kur pajisja me të cilën po filmonte i ka rënë në ujë.

Por, gjitari nuk ka humbur kohë dhe e ka marrë telefonin për t’ia kthyer asaj, transmeton Telegrafi.

Në videon e publikuar më poshtë, mund të shihni delfinin e quajtur Cacique që del nga uji.

Këtë filmim e ka publikuar Cee, e cila është nxitëse e tifozëve e tifozëve të klubit Miami Heat. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...