Published On: 10 Korrik, 2017

Delawie në takim me Haradinajn

Ambasadori amerikan Gred Delawie në këto momente ndodhet në selinë e AAK-së.

Siç raporton gazetari i KosovaPress Greg Delawie ka zhvilluar një takim me kryetarin e AAK-së Ramush Haradinaj.

Pas takimit as Delawie as Haradinaj nuk janë prononcuar për media. Pas takimit me ambasadorin amerikan do të mblidhet Kryesia e AAK-së.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...