Published On: 8 Shkurt, 2016

Delawie : Mezi pres takimin e radhës

Ambasadori amerikanë në Prishtinë, Greg Delawie ka publikuar një shënim në llogarinë e tij në Tëitter, ku thotë se “mirëpret përpjekjet e presidentes dhe të partive politike për të gjetur një zgjidhje të ngërçit politik dhe për dialogu”.

“Mezi pres për takimin e radhës”, ka thënë ambasadori Delawie.
Ndërkohë përmes një postimi tjetër, ambasadori ka uruar xhudistën kosovare, Majinda Kelmendi për fitoren e arritur vikendin e kaluar.

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. margarit thotë:

    Ngercin politik Amerikanet e krijun vet ne Kosove. Ishin vete amerikanet qe urdhun qeverrin e Kosoves per te firmos ato dokumenta anti shqipetare me M e Zi dhe me Serbin.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...