Published On: 14 Prill, 2016

Del nga spitali vogëlushja e aksidentuar (Video)

Vajza e vogël nga Shqipëria, që u lëndua të dielën në aksidentin që ndodhi në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, është marrë nga nëna e saj në spitalin ku ishte e shtrirë.

Drejtori i klinikës së kardiokirurgjisë tha se ajo u lirua pas përmirësimit të gjendjes së saj.

Sipas policisë aksidentin e së dielës e shkaktoi shpejtësia e madhe dhe mos respektimi i semaforit.

I dyshuari me inicialet I.L është liruar në procedurë të rregullt pas ndaljes prej 48 orësh.

Por për të, nëna e vajzës ka një kërkesë.

Në aksidentin e së dielës ku u përplasën 5 makina u lënduan edhe 9 persona të tjerë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...