Published On: 2 Maj, 2016

Del nga pista një aeroplan në Aeroportin e Prishtinës (Foto)

Lajmin e ka bërë të ditur një pasagjere, e cila ka thënë për KosovaPress se ata nuk po lejohen të dalin nga aeroplani.

Sipas saj, në vendin e ngjarjes ka dal njësia e zjarrfikësve dhe për fat nuk ka të lënduar./KosovaPress/

aeroplani-1aeroplani-2 aeroplani

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...