Published On: 2 Maj, 2016

Del nga pista aeroplani me të cilin do të udhëtonte Atifete Jahjaga

Aeroplani me të cilin do të udhëtonte ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahajaga për në një konferencë në Aman të Jordanisë  ka dalur nga pista në Aeroportin e Prishtinës.

Ky aeroplan ishte i kompanisë Turkish Airlines derisa për destinacion kishte Amanin e Jordanisë ku  Jahjaga bashkë me ekipin e saj do të merrte pjesë në një konferencë ndërkombëtare, njofton Klan Kosova.

 Klan Kosova merr vesh se ish presidentja e vendit, Atifete Jahjaga dhe ekipi i saj janë shëndoshë e mirë.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...