Published On: 29 Dhjetor, 2015

Del nga burgu pas 8 vjetësh, shqiptari rrëmben dhe përdhunon gjithë natën rumunen

Një shtetas shqiptar është arrestuar mbrëmjen e 19 dhjetorit nga policia italiane pasi rrëmbyer dhe përdhunuar për gjithë natën një shtetase rumune.

Astrit Cerhozi, 36 vjeç, sapo kishte dalë nga burgu pas 8 vjetësh dënim.

Ai ishte burgosur pasi kishte vrarë një bashkëpunëtor të tij.

I sapodalë nga burgu ai ka rrëmbyer nën kërcënimin e një pistolete kalibër 38 shtetasen rumune duke i thënë të hipte në makinën e tij.

Fillimisht e ka detyruar t’i bëjë seks oral.

Më pas e ka çuar në tre zona të ndryshme të Milanos ku e ka përdhunuar gjatë gjithë natës, raporton Milano Today.

Ngjarja ka ndodhur në korrikun e shkuar por vetëm para dhjetë ditësh është vërë i mundur arrestimi i tij.

Pas shumë kërkimeve policia italiane ka mundur të prangosë shqiptarin Cerhozi.

Studentja rumune punonte si prostitutë dhe ka thënë se Cerhozi e ftoi në makinën e tij dhe sapo ajo hyri ai i drejtoi pistoletën.

Më pas e ka përdhunuar gjatë gjithë natës duke e lënë mëngjesin e ditës së nesërme në një rrugë të Milanos.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...