Published On: 17 Janar, 2016

Deklarata e Van Gaal pa ndeshjes

  • Louis van Gaal ka folur pas fitores kundër Liverpoolit me rezultat 1-0 në Anfield Road.

Trajneri i Manchester Unitedit, Van Gaal ka thënë se është i lumtur pas fitores së madhe kundër The Reds.

“Është një hap i madh në drejtimin e duhur dhe për këtë jam i lumtur”, tha holandezi.

Ai ka lavdëruar edhe paraqitjen fantastike të portierit David De Gea.

“De Gea po ka paraqitje të niveleve të larta. Por, nuk mund të them se bëri shumë punë sot. Ai ndali topat të cilat është dashur t’i ndal”, tha ndër tjerash Van Gaal.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...