Published On: 21 Korrik, 2016

Deklarata e SHBA, Basha: Mashtrime të turpshme dhe të pacipa

Pas deklaratës së djeshme së ambasadës amerikane se kreu i partisë demokratike Lulzim Basha po bllokon votimin e reformës në drejtësi, pas ka propozuar kërkesa të reja, ka reaguar kreu demokrat.

Në një konferencë për shtyp, Basha në mënyrë indirekte shprehet se ky pretendim është i pavërtetë. Duke folur me një zë të ngritur, ai ka pyetur se ku është pretendimi i ri.

“Mashtrime të turpshme dhe të pacipa” i ka quajtur kryetari i Partisë Demokratike pretendimet e mbrëmshme se opozita ka ndryshuar qëndrim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...