Published On: 30 Tetor, 2016

Deklarata e pavarësisë së Çamërisë lexohet edhe në Deçan (Foto)

Shpallja e pavarësisë së Çamërisë pritet të shpallet në ora 14:00. Për këtë arsye, në Deçan janë mbledhur anëtarë të Ballit Kombëtarë të Kosovës.

Deklarata e shpalljes së pavarësisë do të lexohet në të njëjtën kohë edhe në këtë takim. Kështu kanë bërë të ditur për Indeksonline anëtarë të Ballit Kombëtarë të Kosovës.

Në takim po marrin pjesë kryetari Selmon Berisha, nënkryetari Hasan Sala dhe bashkëpunëtorë tjerë të Ballit Kombëtarë./Indeksonline/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...