Published On: 18 Tetor, 2016

Deklarata e Boiken Abazit i irriton keq edhe kushërinjtë e Dardan Molliqajt

Sekretari për marrëdhënie me jashtë i Lëvizjes Vetëvendosje, Boiken Abazi, sot, nëpërmjet një shkrimi në Facebook, ka thënë se kush është për shtetin e Kosovës e ka babë Serbinë, duke bërë që të ketë reagime të shumta të opinionistëve dhe njerëzve të politikës.

Deklarata e Abazit, ka irrituar keq edhe të afërm të Dardan Molliqajt, sekretarit organizativ të Vetëvendosjes.

Njëri prej tyre madje e ka paralajmëruar ashpër këtë të fundit.

“Nëse që sot nuk distancohet nga ofendimet e Boiken Abazit kushëriri im i miri Dardan Molliqaj, atëherë prej sodit me të as n’vdekje e, as n’dasmë”, ka shkruar Arif Molliqi në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

dddad

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...