Published On: 21 Maj, 2016

Dega e LDK-së në Prizren dënon dhunën ndaj Donika Gërvallës

 

Haxhi Avdyli

…Ne nuk guxojmë të neperkembim kontrubutin 25 vjeqar e veteranëve të Ldk-së veqanerisht të elektoratit tonë besnik të diasporës. Ja postimi i Haxhi Avdylit ne Facebook Dëmi i moslejimit tē pjesëmarrjes së Donikas në takimin e djeshëm , është shumë i madh se sa pjesmëmarrja e saj nē këtë takim. Ky zhgënjim po ndihet dhe vërehet gjithkund dhe me gjithkënd .Kjo huti dhe pakënaqësi e elektoratit është ma e madhe me ato skena te pakëndshme sesa do prodhonte nje diskutim i saj aty. Ne nuk guxojmë të lendojmë besimin e elektoratit besnik në vlerat që perfaqeson Ldk-ja. Ne nuk guxojmë të neperkembim kontrubutin 25 vjeqar e veteranëve të Ldk-së veqanerisht të elektoratit tonë besnik të diasporës. Ne jemi aty për ata. Ne duhet të degjojmë zërin e tyre . Skenat e tilla nuk kanë me dëmtu asnjē individ mē shumë se sa vetë Ldk-në.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...