Published On: 19 Shkurt, 2016

Deda për ngjarjet sot: Mënyrë e gabuar e të bërit opozitarizëm

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda, ka kritikuar bashkëpartiakët e tij dhe deputetët e dy partive tjera opozitare, AAK dhe Nisma për mënyrën e të bërit opozitarizëm.

Deda në një intervistë për Klan Kosova, ka mbështetur deklaratat e ambasadorit të SHBA-ve në Kosovë, Greg Delaëie, i cili i quajti të neveritshëm liderët opozitarë.
“Opozita ka zgjedhur mënyrën jo të duhur për të bërë opozitarizëm. Normal që edhe ambasadori amerikan është i pakënaqur”, ka thënë Deda.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...