Published On: 1 Maj, 2016

Deda: Partia e re nuk do të jetë ringjallje e FER-it[:]

 

Ish-deputeti i Vetëvendosjes Ilir Deda, ka thënë se partia e tij e ardhshme nuk do të ketë kurrgjë të përbashkët me ish-partinë e tij, FER-in, raporton GazetaBlic.

“Nuk do të ketë asgjë të përbashkët me FER-in, nuk është kjo ringjallje e FER-it”, ka thënë ai në emisionin ‘Logu’ në tv tema, përcjellë GazetaBlic.

Ndërsa, kur është pyetur se a ka mësuar prej gabimeve që ka bërë në FER, ai tërthorazi ka thënë se po, ka mësuar nga përvoja.

“Kam mësuar normalisht prej përvojave të mia”, është shprehur ai.

Kurse, ka thënë se gjatë zgjedhjeve janë vjedhur rreth 40 % e votave dhe nuk ka qenë e mundur të dihet se sa është përkrahur nga qytetarët FER-i. /GazetaBlic/[:]

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...