Published On: 2 Janar, 2016

De Gea: Dua të bëhem më i miri në botë

David de Gea i Manchester Unitedit synon të bëhet portieri më i mirë në botë.

Gardiani spanjoll ka shkëlqyer me performancat e tij në sezonet e fundit, por ka thënë se i duhet të përmirësohet edhe më shumë.

“Synimi im i fundit është që të njihem si më i miri në botë”, ka thënë De Gea për faqen zyrtare të klubit.

“Provoj të stërvitem dhe të luaj në nivelin më të mirë të mundshëm. Natyrisht se është detyrë e vështirë që të jemi më i miri në botë sepse ka shumë portierë që janë shumë të mirë”.

“Por gjithmonë tentoj të jap më të mirën për të arritur atë standard”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...