Published On: 14 Gusht, 2016

De Boer flet për transferimin e Blind

Frank de Boer e ka pranuar se i pëlqen shumë mbrojtësi Daley Blind

Trajneri i Inter, Frank de Boer ka folur për mundësinë e transferimit të mbrojtësit të Manchester Unitedit, Daley Blind.

De Boer tha se Blind është i lumture në Manchester United, por tha do të shohim se çfarë do ët ndodhë në të ardhmen.

“Më pëlqen si lojtar natyrisht, ai është fantastik. Ai është i lumtur në Manchester dhe po ashtu luajti edhe në Superkupën e Anglisë”, tha De Boer për Gazzetta World.

“Unë e njoh situatën e tij dhe mendoj se është i lumtur dhe po luan me vetëbesim, por do të shohim se çfarë do të ndodh në të ardhmen”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...