Published On: 16 Janar, 2016

De Biassi e dërgon Mavrajn te skuadra italiane

  • Gianni de Biasi ka thënë se Mërgim Mavraj është ideal për Serinë A.

Përzgjedhësi i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasit ka këshilluar skuadrën italiane, Sampdoria që të nënshkruaj me Mërgim Mavrajn.

Ai është rikthyer nga dëmtimi dhe kërkon të aktivizohet për të qenë gati për Kampionatin Evropian. 29-vjeçari u kërkua edhe nga Munich 1860, por te Kolni nuk duan ta largojnë.

Ndoshta një ofertë nga Seria A mund ta dërgon Mavrajn te Sampdoria. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...