Published On: 28 Mars, 2016

De Biasi në telashe, lëndohet mbrojtësi tjetër i Kombëtares

 • Gianni De Biasi ka marr lajme të këqija në prag të miqësores Luksemburgun

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, do ta nis miqësoren ndaj Luksemburgut pa dyshen Elseid Hysajn e Mërgim Mavrajn.

Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, ka pësuar një tërheqje muskulare, dhe në këtë mënyrë nuk mund të luajë nesër në miqësoren e dytë të Kuqezinjve.

Siç mësohet, Mavraj do të bëjë një rezonancë magnetike në Luksemburg për të parë shkallën e dëmtimit dhe për të përcaktuar kohën e riaftësimit.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Sami Gjoka thotë:

  De Biasi le te shpresojm qe nuk do te mbyllet prap me te gjithe lojtaret ne mbrojtje me skemen e tij qe ka deshtuar gjithmone- ne kemi ndryshuar rezultatet vetem kur ai me ne fund detyrohet te ndryshoj skemen e lojes— me nje lojtar te vetem ne sulm sic beri pjesen e apre as Ronalado nuk ka se cben se ngelen kater mbrojtes te lire per te bllokuar nje sulmues.

  Tjetra ishalla fut prap Kukelin se esht i vetmi lojtar qe sna vritet si mavraj se ne te gjitha ndeshjet qe ka luajtur kurr ska kap nodnjhere na nji top vec njhere me francen a italine qe u perplasi topi me te

  Te na rroj De Biasi

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...