Published On: 20 Korrik, 2016

De Biasi: Kam kontratë deri në vitin 2017

Gianni De Biasi ka konfirmuar edhe një herë se ka kontratë me Kombëtaren shqiptar deri në vitin 2017

Tifozët e Kombëtares shqiptare kanë marrë një lajm të mirë nga selektori italian, Gianni de Biasi. Ky i fundit ka konfirmuar edhe një herë se ka kontratë me ekipin kuqezi deri në vitin 2017.

“A i keni diskutuar detajet e kontratës suaj në lidhje me rinovimin automatik? Kontrata ime është diskutuar kur ishte momenti për të rinovuar. Skadon në tetor 2017 dhe do të shohim se çfarë do të bëjmë, nëse do ta zgjasim më tej apo jo’, ka deklaruar De Biasi për Panorama Sport.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...