Published On: 31 Mars, 2016

De Biasi ka një mesazh për Granit Xhakën

  • Gianni de Biasi ka një mesazh për mesfushorin kosovar të Zvicrës, Granit Xhaka.

“Graniti kundër Taulantit tuaj, do ta donit në skuadër? Patjetër që po”, deklaroi De Biasi për “Panorama Sport”.

“Megjithatë, ndodh edhe kështu. Një situatë e çmendur dhe ai do të luajë kundër vëllait të tij. Graniti është një lojtar i shkëlqyer që mund të udhëheqë skuadrën dhe mund të kontrollojë lojën. S’është aspak mirë për ne që do të jetë kundërshtar. Zvicër është si një derbi. Një lojë e fatit, sidomos për “Xhakat”, shtoi ai,

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...