Published On: 19 Qershor, 2016

De Biasi flet për fitoren historike të Shqipërisë: Skuadra dha shpirtin…

Tekniku italian Gianni De Biasi ka vlerësuar lojën e kuqezinjve në fushën e lojës kundër Rumanisë, që kërkuan të shënonin që në fillim.

“Besoj që kemi luajtur ndeshje mjaft të mirë, jemi vendosur mirë. Besoj që skuadra e ka kërkuar gjatë gjithë ndeshjes këtë rezultat. Ndryshimi i vetëm ishte Kukeli dhe Basha në mesin e fushës.

Besoj që gjithë skuadra dha shpirtin në fushën e lojës” , tha De Biasi pas ndeshjes Rumani-Shqipëri që përfundoi 1 me 0 për kuqezinjtë.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...