Published On: 28 Shkurt, 2016

Daut Haradinaj rrëfen për vrasjen vëllait, Shkëlzenit (Video)

Familja Haradinaj dha dy djem për Kosovën, Shkëlzenin dhe Luanin.

Në një video Daut Haradinaj, tash deputetë i Kuvendit të Kosovës, tregon për vrasjen e vëllait të tij, Shkëlzenit, menjëherë pas luftës.

Haradinaj në këtë videon tregon se si kishin mbetur pa municion ushtarët e UÇK-së, në momentin kur ishin përballur me forcat serbe.

Familja Haradinaj ka dy heronj, Shkëlzenin dhe Luanin, që ishin vrarë në vijën e frontit.

Për shumë ndiqeni rrëfimin e Dautit:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...