Published On: 29 Mars, 2016

Daut Haradinaj: Mund të ketë protestë në ditën inaugurimit të Thaçit [Video]

Nuk përjashtohet mundësia që ditën e inaugurimit të Hashim Thaçit për president, opozita të protestojë, raporton KTV.

Në emisionin Rubikon, Daut Haradinaj deputet i AAK-së ka thënë se protesta mund të jetë simbolike.

Ai ka folur edhe për anulimin e protestës së 26 marsit dhe unitetin e opozitës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...