Published On: 27 Shkurt, 2016

Daut Haradinaj merr mbështetje nga seks bomba shqiptare (Foto)

  • Seks bomba shqiptare, Shkëndije Mujaj e ka mbështetur deputetin e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK`së , Daut Haradinaj.

“#Always #Belive në sinqeritetin dhe synimin për me të mirën e Kosovës”, ka shkruar në Instagram, Shkëndije Mujaj.

Mujaj siç po shihet edhe nga fotoja, është duke e përcjellur Kuvendin e Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...