Published On: 27 Prill, 2017

Daut Haradinaj: Lirimi i Ramushit ua lehtëson dhimbjet familjarëve të dëshmorëve

Daut Haradinaj, vëllai i ish-komandantit të UÇK-së, Ramush Haradinajt, ka dalë me një dedikim të veçantë për dëshmorët e fshatit Preljep pas lirimit ta Ramushit nga gjykata franceze.

“Lirimi i Ramushit sot në ditën e përkujtimit të dëshmorëve të Prejlepit dhe gjithë familjarëve që përkujtojnë dëshmorët ua lehtëson dhimbjet. Lavdi gjithë dëshmorëve!”, ka shkruar Daut Haradinaj në profilin e tij në “Facebook”.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...