Published On: 30 Mars, 2016

Daut Haradinaj: Ju siguroj se kufiri ka me qenë bash në kufi

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së Daut Haradinaj, ka reaguar ndaj vlerësimit të ekipti të ekspertëve ndërkombëtar në lidhje me Demarkacionin me Malin e Zi, duke thënë që kufiri nuk do të lëviz.

Haradinaj, vlerësimin e ekspertëve e cilëson si të ndikuar nga politika, njofton gazetablic.com

Reagimi i plotë i deputetit:

Te nderuar “ekspertë” që përditë me rradhë e lajthitet popullin, një ju siguroj se kufiri ka me qenë bash në kufi, ku edhe ju shprehët qendrimet publike njerëzve qe i takuat, e sot po e thuani të kundertën! kjo lë te kuptohet se nga politika erdhet dhe nga politika po shkoni e bashk me ju edhe nikoqiri juaj Nusja e Kombit Jahjaga.

Por po e rrezikoni shumë stabilitetin e këtij vendi me apo pa dashje!
DH

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...