Published On: 14 Shkurt, 2016

Daut Haradinaj i kundërvihet Hashim Thaçit!

Daut Haradinaj, Deputet nga AAK dhe kryetar i Degës së kësaj partie në Deçan ka reaguar ndaj deklaratës së Hashim Thaçit për atë që Kosova s’do të humbë tokë në demarkacion me Malin e Zi. Në vijim postim i Haradinajt nga Profili i tij në FB:

Deklaratat e Hashim Thaçit se Kosova nuk e ka humbë as një centimetër tokë me Malin e Zi dhe ideja e ekspertëve ndërkombëtarë po tingëllon si ajo thënia e këtyreherit: hajde Babë, ti tregoj megjat.
Nuk janë humb centrimetra, por, mijëra hektar.
Por do të kthehen shpejt…
DH

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...