Published On: 26 Shkurt, 2016

Daut Haradinaj, çu kallxo Nurë Lushtaku si e la Rugovën pa varros me gardë

Daut Hardinaj i tha ku ishit ju deputetë të LDK-së ku jeni ju, dhe Melihate që e votoni sot Hashim Thaçin, ishin këta të PDK-së që e lanë Rugovën mbi dhe, nuk deshtën me varros, tregoni kush ia bëri nderimet, trego Nurë Lushtaku, fol hapur si e la Rugovën pa varros me Gardë, fol Nurë hapur, tregoni si u varros me nderime pastaj. Ku është Agim Çeku, çu rrëfe se pse nuk e la Gardën me varros Ibrahim Rugovën?

Ku është vra baba i Ibrahim Rugovës Uka, në Çakorr, tregoni, është territori jonë. Çka i ofrut Listës serbe tregoni.

Edhe ti Azem e ti Adem, duhet ta dini, se Serbia kurrë më e fuqishme nuk ka qenë në Kosovë. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...