Published On: 12 Janar, 2016

Datat e përkryera për martesë në vitin 2016: Që lumturia të ju përcjellë gjatë tërë jetës

E premte 13 do të ndodhë vetëm një herë në vitin 2016 – maj. Disa njerëz do të ikin larg nga kjo datë, sepse besohet që sjellë mjerim, por të tjerët mund të zgjedhin të kundërtën për shkak të bestytnisë.

Nëse keni marrë një propozim martese gjatë pushimeve, urime me gjithë zemër! Me siguri ju jeni tashmë shumë të ngazëllyer dhe më pak nervoz, por mos u bëni merak, merrni frymë thellë dhe filloni në kohë procesin e planifikimit, për të marrë një vendim të vetëm.

datat_martesa_lumturia
Vendimi i parë i madh është për të zgjedhur datën e duhur për martesën e tyre. Sipas portalit Loverly sot ne zbulohen disa nga datat që duhet të jenë marrë parasysh, ose për të shmangur ato!

Ja disa data të rekomanduara:

E hënë, 29 shkurt 2016.

E shtunë, 9 prill 2016.

E premte, 13 maj 2016

E shtunë, 28 maj 2016.

E shtunë, 3 shtator 2016 .

E enjte, 6 tetor

E diele, 6 nëntor 2016

10/06/16 dhe 11/06/16

E shtunë, 31 dhjetor 2016

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...