Published On: 8 Janar, 2017

Dasmorët i detyrojnë dhëndrin e nusen të bëjnë seks përpara tyre (Video +18)

Një tjetër video e çuditshme vjen nga Kina, ku zakonet e natës së parë të dasmës duken kaq të largëta.

Dasmorët detyrojnë një çift që të zhvishen dhe të bëjnë seks përpara tyre.

Përpara disa ditësh u publikua një video ku dasmorët kinezë futen në dhomën e gjumit të çiftit të ri, teksa ata bënin seks në krevat.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...