Published On: 22 Shkurt, 2016

“Dasma nga Kosova – e fiton “Luftën e Nuseve”?

  • Sot, ne Televizionin Klan Shqiperi dhe ne TV 21 Kosove u shfaq episodi i radhes i nje prej programeve me te pelqyera atje.

Ne kete episode konkuruan nuset nga Vlora Korca dhe Peja.  Gara ishte mjaft emocionuese dhe ne perfundim te saj, fituese u shpall cifti nga Peja, Egzontina dhe Egzon Gashi.

Te dy nuset konkurente e votuan pejanen me nga 20 pike qe eshte edhe vleresimi per dasmen me te bukur, duke e bere keshtu  fituese te nje jave pushime ne Antalya qe eshte edhe cmimi I premtuar.

Programi pati nje shikueshmeri mjaft te larte.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...