Published On: 24 Mars, 2016
Bota |

Dashuria e nënës: E mbuluar në gjak, vazhdon t’i jap gji fëmijës (Foto)

  • Në një spital të Tajlandës, është regjistruar momenti prekës kur një nënë e mbuluar me gjak vazhdon ta ushqen fëmijën me gji.

Nuk bëhet i ditur identiteti i gruas, që ka këmbën dhe krahun e thyer, si dhe disa lëndime të konsiderueshme në kokë.

Fotografia ‘që të thyen zemrën dhe të ngushëllon në të njëjtën kohë’, e shfaq gruan në shtratin e spitalit, duke pritur për intervenimin, transmeton Telegrafi.

“Fuqia e dashurisë së nënës”, shkruan në artikullin e botuar nga Bangkok Post, ku nuk jepet detaje se si është lënduar kjo grua dhe çfarë gjendje shëndetësore ka tani.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...