Published On: 25 Dhjetor, 2015

Dashuri me SMS për Edi Ramën nga drejtoresha e tatimeve (Foto)

Skandal me sms-të që dërgohen në murin e kryeministrisë. Drejtoresha e tatimeve Briseida Shehaj dërgon mesazhe të koduara dashurie. Nuk dihet nëse Briseida Shehaj drejtoresha e përgjithshme e tatimeve ka ngatëruar numrin personal të kryeministrit Edi Rama me sms që dërgohen në murin e kryeministrisë. Në mesazhin e saj Briseida Shehaj ka shkruar:

“Rilindja i dhuroi shqiptarve një kryemnistër seksi dhe të mrekullueshëm si ju. XOXO Briseida Shehaj”. Në mesazhin flirtues të drejtoreshës tatimeve bien në sy fjalët e koduara XOXO të cilat nënkuptojnë (hugs and kisses) (Përqafime dhe puthje). Degjeneron në këtë mënyrë aksioni humanitar i kryeministrit Rama për të mbledhur ndihma me mesazhe . Ende nuk ka asnjë reagim nga zyra e shtypit të kryeministrit për këtë cështje. Në foto eskluzive mesazhi i fotografuar nga gazetarët e opozita.com.

briseida 2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...