Published On: 15 Maj, 2016

Dashnorja i shkatërron dasmën

Një ceremoni martesore në Shtetet e Bashkuara, është ndërprerë nga një grua që duartrokiste fortë. Të ftuarit rrinin në qetësi, derisa çifti ishin tek altari dhe po kurorëzohej.

Por, duartrokitja nga mysafirja e paftuar, ka bërë që të gjithë të kthejnë kokën prapa, transmeton Telegrafi.

“Për këtë e le shtëpinë time këtë mëngjes a? Si dhe një natë më parë?”, dëgjohet duke thënë gruaja, që duket se është dashnorja e dhëndrit.
Ky i fundit shikon me habi, ndërsa nuk shihet reagimi i nuses e cila e ka fytyrën e mbuluar me vello.

Teksa të pranishmit fillojnë të komunikojnë me së të ulët, një femër niset drejtë saj për ta nxjerrë përjashta.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...