Published On: 8 Korrik, 2017

Darka diplomatike, Melania “flirt” me Putinin, Trump gjendet afër një gruaje tjetër (Foto)

Presidenti amerikan Donald Trump dhe homologu i tij rus, Vladimir Putin biseduan për rreth dy orë, por pas takimit zyrtar Presidenti rus Vladimir Putin darkoi pranë gruas së udhëheqësit amerikan, Melania.

Trump dhe Putin u takuan të premten, pasi liderët kryesorë të botës u mblodhën në Hamburg, Gjermani në G20.

Pas punës, udhëheqësit iu gëzuan një koncerti dhe pastaj një darkës të së premtes, në të cilën çiftet u ndanë dhe nuk u ulën me bashkëshortët e tyre.

 Melania Trump përfundoi pranë Putin, më afër kancelares gjermane Angela Merkel dhe presidentit kinez Xi Jinping.

Ndërkohë presidenti Trump i ulur larg gruas së tij bisedon me gruan e presidentit argjentinas Juliana Awada, përcjell bw.

Zonja e parë e SHBA-së, e cila u rrit në Slloveni, di disa gjuhë, duke përfshirë edhe gjermanishten, të cilën gjithashtu flet Presidenti rus dhe nga fotot duke qartë se komunikimi mes tyre ka qenë më se i “ngrohtë” dhe shfaqen me doza humori pranë njëri-tjetrit.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...