Published On: 9 Janar, 2016

Dardani edhe pse u zotua se do të rrëzojë qeverinë sot, kërkon vet ajo të dorëhiqet

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës Dardan Sejdiu nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka thënë se Qeveria duhet të dorëhiqet.

“Nuk anuluan marreveshjet, nuk deshen referendum, genjeshtrat nuk po i ndalin, ndersa populli sot u pergjigj me dalje masive dhe i dha fund cdo genjeshtre. Qeveria te dorehiqet, marreveshjet nuk kalojne!”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...