Published On: 17 Maj, 2017

DARDAN VELIAJ, DRITON SELMANAJ DHE DR. VISAR K. BERISHA I BASHKOHEN LDK-SË

Lidhja Demokratike e Kosovës informon opinionin e gjerë që nga sot pjesë e koalicionit fitues të zgjedhjeve, do të jenë edhe tre profesionist-aktivist nga shoqëria civile, Dardan Veliaj, Driton Selmanaj dhe Dr. Visar K. Berisha.

“LDK mirëpret angazhimin e tyre dhe beson fuqishëm drejt fitores së pakontestueshme në zgjedhjet e parakohshme parlamentare”.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...