Published On: 1 Shtator, 2016

Dardan Sejdiu: Zgjedhje të parakohshme dhe pikë! (Video)

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Sejdiu, në emisionin Rrokum Rroll në TV Rrokum ka thënë se subjekti i tij po linçohet përmes arrestimit të aktivistëve.

 Ai e komentoi edhe seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës.

“Kryeministri e tërhoqi demarkacionin, sepse nuk guxojnë me ba asgjë pa aminin e Serbisë”, ka thënë ai, duke shtuar se “aleanca me SHBA-të është kamuflim që po bëjnë Isa Mustafa e Hashim Thaçi”.

Zgjidhja e vetme sipas Sejdiut janë zgjedhjet e parakohshme, teksa shton se “duhet bërë bashkë për këtë”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...