Published On: 21 Mars, 2016

Dardan Molliqaj: Burgu m’i ka korrektuar vetëm flokët (Video)

  • Sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, ka folur në Zona B të Klan Kosovës për gjendjen dhe kushtet që ai ka përjetuar sa ishte në burg, duke thënë se të burgusorit që ai ka parë nuk kanë pasur vend të flenë.

“Unë kam refuzuar edhe pse më kanë gjetur shtrat që të bie në të, pasi nuk kam lejuar t’i shoh të tjerët tek flejnë në tokë. Dhe pas dy orëve të gjithë jemi rehatuar aty. Detyrë e jona edhe si Vetëvendosje është që t’i mbrojmë të pambrojturit nga ky regjim”.

Ai ka thënë se nga burgu ka dalë me një “look” të ri pasi sipas tij ai ka qenë në izolim politik.

“Burgu mi ka korrektuar vetëm flokët. Për mua ka qenë izolim politik, mendoj që është ëbrë shumë zhurmë për burgimin tim”.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Dr per komunista thotë:

    Normalisht sepse per te korektuar trunin , duhet me pase tru….e ju komunistet e eteqenefosjes nuk keni trun sepse jeni komunista.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...