Published On: 25 Qershor, 2016

Dalin notat e provimit të maturës për Gjuhën dhe Letërsinë, ja ku mund ti kontrolloni

Të gjithë maturantët për notën e tyre të provimit të Gjuhës e Letërsisë janë njohur sot me rezultatet. Ministria e Arsimit ka publikuar sot rezultatet e provimit të dytë të Maturës Shtetërore.

Provimi i Gjuhës dhe Letërsisë ishte i dyti pas provimit të Gjuhës Angleze, ndërsa provimi i tretë është ai i Matematikës, rezultatet e të cilës nuk kanë dalë ende. http://www.arsimi.gov.al/files…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...