Published On: 21 Maj, 2016

Dalin në rrjet fotot nga video e seksit mes Kylie Jenner dhe Tyga

Një foto me përmbajtje pornografike e bërë nga një video seksi ndërmjet Kylie Jenner dhe Tygas dyshohet se po qarkullon në rrjet.

Dje u raportua se video 30 minuta ndërmjet ish-çiftit është shfaqur në sajtin e reperit dhe më pas u fshi me shpejtësi.

Për t’i përkeqësuar edhe më shumë gjërat për yllin e Keeping Up Ëith The Kardashians, një burim anonim ka bërë të ditur se po kërkon ta shesë foto seksuale të videos, të cilat mund të dalin shumë shpejt në qarkullim.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...