Published On: 19 Maj, 2016

Dalin fotot seksi të Lyrës së ‘O Sa Mirë’ (Foto)

 

Ema Uka është aktore dhe modele, e njohur dhe e dëshmuar në të dyja fushat, shkruan “Kosovarja”. Bukuroshja u aktualizua jashtë mase falë rolit të Lyres në serialin komedi “Oh sa mirë”. Se Ema Uka është femër “e fortë”, këtë e dëshmojnë edhe këto foto. Hej, imagjinoni sikur Lyra të zhvishej në serial kaq sa në jetën e përditshme.

lyra

lyra3

lyra4

lyra1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...