Published On: 9 Maj, 2016

Dalin fotot nudo të Iva Alikos (18+)

Iva Aliko deklaroi disa ditë më parë se është lidhur me një deputet shqiptar nga Kosova dhe mendon të martohet me të.

Ajo shtoi se politikani i parapëlqyer i saj është Lulzim Basha.

Këngëtarja e cila njihet më shumë për aventurat se për muzikën, ka publikuar disa foto ku shihet nudo.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...