Published On: 22 Gusht, 2016

Dafina Zeqiri po shijon pushimet “në parajsë” (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka pasur një verë mjaft të ngjeshur me koncerte dhe angazhime rreth projekteve muzikore.

Por, së fundmi ajo ka gjetur pak kohë për veten dhe është duke shijuar një pushim të merituar. Ajo ka publikuar në llogarinë zyrtare në Instagram një fotografi, ku shihet në ishullin e Santorinit në Greqi.

Dafina shfaqet mjaft seksi dhe e tonifikuar me bikini, e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar “Në parajsë”, duke treguar kështu ndjenjën e të qenurit në një nga ishujt më luksoz për pushime. /Telegrafi/

dafina

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...